Coaching. A co to takiego?

Coaching A co to takiego Gay Life Coach

Długo zastanawiałem się jakiemu tematowi poświęcić pierwsze artykuły na moim blogu. Czy od razu przejść do tematów związanych z Life Coachingiem dla gejów, czy może najpierw opublikować kilka tekstów wyjaśniających czym jest coaching i dlaczego Gay Life Coaching może być świetną propozycją dla homoseksualnych mężczyzn. Zwyciężyła opcja druga. Zanim podejmę ważne tematy dla Twojego życia, chcę w kilku pierwszych artykułach wyjaśnić czym jest coaching, dlaczego warto skorzystać z pomocy Gay Life Coacha i nad czym można pracować w tym procesie.

Coaching

Gdybym miał krótko zdefiniować coaching to powiedziałbym, że jest to bardzo skuteczna metoda pracy z klientem polegająca na wsparciu w osiąganiu celów. Masz jakiś cel, przychodzisz do coacha, a on za pomocą różnych narzędzi i technik pomaga Ci w osiągnięciu Twojego celu. Coach to też ktoś, kto będzie Cię motywować i wspierać w Twojej pracy nad sobą i ze sobą.

Coach jak trener

Mnie osobiście bliska jest wizja coachingu, który nieco przypomina trening na siłowni. Obok Ciebie jest ktoś (trener personalny) kto nie tylko pomoże dobrać Ci odpowiednią dietę i suplementację, ale, na przykład, w czasie treningu pomoże w podniesieniu zbyt wielkiego ciężaru, albo pomoże przełamać niewspierające przekonanie, które podpowiada Ci, że nie dasz rady.


Masz pytania? Chcesz podjąć pracę z Gay Life Coachem?
Zapraszam do kontaktu
Oferta/Kontakt