Dlaczego coaching dla gejów?

Coaching Dlaczego coaching dla gejów Gay Life Coach

Być może, czytając poprzedni artykuł zastanawiałeś się nad tym, czy homoseksualny facet potrzebuje coacha, który specjalizuje się akurat w pracy z gejami. Pewnie będziesz zdziwiony moją odpowiedzią, ale opowiem Ci bardzo szczerze. Nie jest to konieczne.

Każdy profesjonalny coach jest odpowiednią osobą, aby pracować z Tobą. Twoja orientacja seksualna nie ma tutaj większego znaczenia. Nawet jeśli będziesz chciał pracować nad relacją ze swoim partnerem, czy prosić o pomoc w przeprowadzeniu coming outu, każdy odpowiednio przygotowany coach, będzie Ci w stanie w tym pomóc i towarzyszyć.

Coach Gay Friendly?

W takim razie po dlaczego miałbyś korzystać z pomocy Gay Life Coacha? Główny powód jest bardzo prozaiczny. Jeśli byłeś kiedyś w hotelu, kawiarni lub dyskotece gay friendly, to wiesz, że możesz czuć się tam zupełnie swobodnie. Wiesz, że spotkasz tam ludzi, którzy albo sami są homoseksualni, albo akceptują homoseksualność innych.

Jeśli idziesz do coacha, który jest gay friendly to możesz otrzymać coś bardzo podobnego. Możesz czuć się swobodnie. Coach nie będzie Cię oceniał, dziwił się, dopytywał o rzeczy, które są dla Ciebie oczywiste. Gay Life Coach mając doświadczenie pracy z innymi osobami homoseksualnymi, a niekiedy także doświadczenie własnej homoseksualności, będzie w stanie dobrze Cię zrozumieć i skuteczniej pomóc.

Gay Life Coach dla Ciebie

Czy warto podjąć pracę z takim właśnie coachem? Warto! Oprócz zwykłych narzędzi i technik, które zaproponuje Ci każdy profesjonalnie przygotowany do pracy coach, u Gay Life Coach dostaniesz dodatkowe zrozumienie i poczucie swobody, nad którą – być może – musiałbyś pracować, w relacji ze „zwykłym” coachem”.

Dodatkową wartością, którą oferuję moim klientom jest praca przez Skype lub telefon. Zwłaszcza ta druga opcja bywa ułatwieniem dla tych homoseksualnych mężczyzn, którzy nie chcą spotkać się osobiście lub pokazywać swojej twarzy.


Masz pytania? Chcesz podjąć pracę z Gay Life Coachem?
Zapraszam do kontaktu
Oferta/Kontakt