Jak znaleźć idealnego partnera?

Coaching Jak znalezc idealnego partnera Gay Life Coach

Jeśli szukasz partnera do wspólnego życia to zapewne w swojej głowie nosisz jakiś ideał i – być może – doświadczasz też rozczarowań, bo kolejne osoby, które spotykasz nie spełniają oczekiwań, które nosisz w swojej głowie. Być może trzeba te oczekiwania nieco zweryfikować, a być może należy zrobić zupełnie coś innego… Jakiś czas temu trafiłem na ciekawe opowiadanie, którym dzisiaj chcę się z Tobą podzielić. Aby dostosować je do Twoich potrzeb nieco zmieniłem jego treść. Posłuchaj.

Dawno, dawno temu do pewnego mistrza zen przyszedł człowiek i powiedział, że nie może znaleźć dla siebie partnera, która by mu odpowiadał i którego kochałby do końca życia.

– A jaki miałaby być ten mężczyzna? – zapytał mędrzec.

Człowiek zastanowił się chwilę, a potem rzekł:

– Tęsknię do mężczyzny kochającego, mądrego, odpowiedzialnego, szlachetnego, radosnego, czułego, wrażliwego, męskiego, przystojnego, zmysłowego, przedsiębiorczego, silnego, samodzielnego… który kochałaby mnie do końca życia.

Dodał jeszcze kilka równie rzadkich cnót, po czym zapytał mnicha, co ma począć. Mędrzec zajrzał mu głęboko w oczy i powiedział:

– Znam absolutnie pewny, lecz bardzo trudny sposób, dzięki któremu spotkasz właśnie taką osobę.

– Jaki to sposób?! – zapytał ucieszony człowiek. – Jeśli mi go zdradzisz, oddam ci wszystko, co posiadam!

– Niczego od ciebie nie potrzebuję – odpowiedział mistrz. – Musisz mi tylko przysiąc, że z niego skorzystasz.

Człowiek przysiągł na wszystkie świętości, że zastosuje się do rady mędrca, a kiedy trochę się uspokoił, mistrz z naciskiem wyszeptał mu do ucha:

– Jeśli pragniesz spotkać mężczyznę kochającego, mądrego, odpowiedzialnego, szlachetnego, radosnego, czułego, wrażliwego, męskiego, przystojnego, zmysłowego, przedsiębiorczego, silnego, samodzielnego – to najpierw sam musisz się takim stać. Tylko w ten sposób go znajdziesz. A nawet jeśli go nie spotkasz, nie będzie to już wtedy miało dla Ciebie większego znaczenia.

Czy potrzebujesz jeszcze jakiegoś mojego komentarza? Sądzę, że nie. Myślę, że wiesz co trzeba zrobić, a jeśli nie wiesz jak – napisz lub zadzwoń. Chętnie popracuję z Tobą nad tym czego pragniesz w swoim życiu.


Masz pytania? Chcesz podjąć pracę z Gay Life Coachem?
Zapraszam do kontaktu
Oferta/Kontakt