Promocja!

Próbna sesja coachingu

100,00 

Jeśli chcesz przekonać się czym jest coaching, chcesz poznać mnie jako coacha, a także dowiedzieć się jak będę z Tobą pracować – zapraszam Cię na 30-minutową sesję próbną coachingu. Sesja odbędzie się na ZOOM lub przez telefon (jeśli wolisz taką formę).

SKU: GLC_30_probna Kategoria:

Opis

Jeśli jesteś homoseksualnym mężczyzną i szukasz profesjonalnej pomocy w osiągnięciu swoich celów, zapraszam Cię do wzięcia udziału w próbnej sesji coachingu online ze mną. Nazywam się Wiktor Tokarski, jestem certyfikowanym coachem i chętnie pomogę Ci w rozwoju osobistym lub/i zawodowym.

Podczas tej 30-minutowej sesji będziemy mogli porozmawiać o Twoich problemach i wyzwaniach, a także poznać się bliżej. Sesja próbna jest dostępna w promocyjnej cenie 75 PLN i odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Po wykupieniu sesji i dokonaniu płatności otrzymasz maila z linkiem do rezerwacji terminu spotkania. Jeśli wolisz, aby sesja odbyła się przez telefon lub WhatsApp, daj mi znać.

Próbna sesja coachingu online może przynieść wiele korzyści. Oto kilka z nich:

  1. Możliwość sprawdzenia, czy coaching jest odpowiednią formą wsparcia dla Ciebie. Sesja próbna pozwala na przekonanie się, czy mój styl pracy jako coacha jest dla Ciebie odpowiedni i czy czujesz się komfortowo podczas sesji.
  2. Poznanie coacha. Próbna sesja daje możliwość poznania coacha i sprawdzenia, czy mamy wspólny język i czy ja jako coach jestem osobą, z którą chciałbyś pracować.
  3. Określenie celów i wyzwań. Podczas sesji próbnej możesz wstępnie określić swoje cele i wyzwania, a także dowiedzieć się, w jaki sposób coaching może Ci pomóc w ich osiągnięciu.
  4. Otrzymanie wskazówek i narzędzi. Do dyspozycji mamy tylko 30 minut, ale bardzo prawdopodobne jest, że jako coach zaproponuję Ci jakieś narzędzie lub technikę, która pomoże Ci w podniesieniu jakości Twojego życia.
  5. Zadbanie o swój rozwój. Próbna sesja coachingu to dobra okazja, aby zadbać o swój rozwój osobisty lub zawodowy i uzyskać profesjonalną pomoc w osiągnięciu swoich celów.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej próbnej sesji coachingu online, nie czekaj, po prostu złóż zamówienie. A jeśli masz jakieś pytania to zapisz je sobie lub zapamiętaj, bo w czasie próbnej sesji coachingu będzie okazja by je zadań, a ja postaram się na nie odpowiedzieć.