Coaching online (sesja 80 minut)

420,00 

Kup indywidualną sesję coachingu online trwającą 80 minut, skierowaną do homoseksualnych mężczyzn. Podczas sesji pomogę Ci osiągnąć określone cele i rozwiązać problemy, a także zrozumieć lepiej siebie i swoje potrzeby. Sesje odbywają się przez Zoom lub telefon (jeśli tak wolisz).

SKU: GLC_80 Kategoria:

Opis

Coaching online (sesja 80 minut). Sesja coachingu online to indywidualna sesja z profesjonalnym coachem, która trwa 80 minut i jest skierowana do homoseksualnych mężczyzn. Podczas sesji pomogę Ci osiągnąć określone cele, rozwiązać problemy, pokonać trudności lub uzyskać lepsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb. Ode mnie jako Twojego coacha możesz spodziewać się wsparcia, motywacji i inspiracji, a także narzędzi i technik, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych zmian. Nazywam się Wiktor Tokarski, i jestem certyfikowanym coach i trenerem kompetencji miękkich.
Po złożeniu i opłaceniu zamówienia wyślę Ci maila z linkiem do rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni wolnych od pracy) w godzinach od 10:00 do 21:00. O wybranej przez Ciebie godzinie spotkamy się na Zoom lub, na jeśli wolisz, porozmawiamy przez telefon. Dzięki temu możesz korzystać z usługi z dowolnego miejsca na świecie. Pamiętaj, że ja jako Twój coach, jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy sesji i całego procesu coachingu. To bardzo ważna zasada mojej etyki zawodowej jako coacha.

Coaching online – przykładowe tematy do pracy, które możesz poruszyć na sesjach. Pamiętaj, że to tylko przykładowa lista, a to, nad czym będziesz pracować na sesjach zależy wyłącznie od Ciebie.

 1. Radzenie sobie z lękiem i niepokojem.
 2. Zwiększenie pewności siebie i asertywności.
 3. Poprawa komunikacji i umiejętności interpersonalnych w związku i relacjach z bliskimi.
 4. Odkrywanie i realizowanie swoich celów i marzeń.
 5. Zwiększenie efektywności i produktywności.
 6. Radzenie sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami.
 7. Zwiększenie samoświadomości i samoświadomości.
 8. Zwiększenie zadowolenia z życia i relacji partnerskiej.
 9. Zmniejszenie napięcia i stresu związanego z coming outem.
 10. Zarządzanie sobą w czasie.
 11. Przeciw działanie dyskryminacji i innym niepożądanym zachowaniom w pracy i życiu społecznym.
 12. Życie w zgodzie z własnym kodeksem wartości.

Może spodoba się również…