Promocja!

Coaching online (pakiet 10 sesji po 80 minut)

3780,00 

Kup pakiet 10 sesji coachingu online (po 80 minut każda) dedykowany mężczyznom homoseksualnym (gejom). Podczas sesji pomogę Ci osiągnąć określone cele i rozwiązać problemy, a także zrozumieć lepiej siebie i swoje potrzeby. Sesje odbywają się przez Zoom lub telefon (jeśli tak wolisz).

SKU: GLC_80_pakiet Kategoria:

Opis

Coaching online (pakiet 10 sesji po 80 minut). Sesja coachingu online to indywidualna sesja z profesjonalnym coachem, która trwa 80 minut i jest skierowana do homoseksualnych mężczyzn.

Co zyskasz kupując sesje coachingu?

Podczas sesji pomogę Ci osiągnąć określone cele, rozwiązać problemy, pokonać trudności lub uzyskać lepsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb. Ode mnie jako Twojego coacha możesz spodziewać się wsparcia, motywacji i inspiracji, a także narzędzi i technik, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych zmian. Nazywam się Wiktor Tokarski, i jestem certyfikowanym coach i trenerem kompetencji miękkich.

Dlaczego warto kupić coaching w pakiecie 10 sesji?

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć zakup pakietu 10 sesji coachingowych online. Oto pięć korzyści:

 1. Skuteczność. Częste spotkania z coachem pozwolą Ci na lepsze zrozumienie Twoich celów i potrzeb, co może przyczynić się do szybszego osiągnięcia pożądanych rezultatów.
 2. Kontynuacja. Kupując pakiet 10 sesji, masz zapewnioną ciągłość wsparcia, co pozwala na lepsze zrozumienie Twoich potrzeb i lepsze dostosowanie planu do Twoich celów.
 3. Oszczędność pieniędzy. pakiet 10 sesji coachingowych jest tańszy niż pojedyncze sesje, więc możesz zaoszczędzić pieniądze na dłuższy okres wsparcia.
 4. Możliwość głębszego zanurzenia się w procesie. Kupując pakiet 10 sesji coachingu online, masz możliwość głębszego zanurzenia się w procesie coachingowym i poświęcenia więcej czasu na pracę nad swoimi celami i wyzwaniami. Dzięki temu możesz osiągnąć lepsze rezultaty i długofalowe zmiany w swoim życiu.
 5. Zobowiązanie. Kupując pakiet 10 sesji coachingu, zobowiązujesz się do regularnych spotkań z coachem, co może pomóc Ci w lepszym zaangażowaniu się w proces i osiągnięciu pożądanych rezultatów.

Jak wygląda proces umawiania sesji?

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia wyślę Ci maila z linkiem do rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni wolnych od pracy) w godzinach od 10:00 do 21:00. O wybranej przez Ciebie godzinie spotkamy się na Zoom lub, na jeśli wolisz, porozmawiamy przez telefon. Dzięki temu możesz korzystać z usługi z dowolnego miejsca na świecie.

Tajemnica coachingu

Pamiętaj, że ja jako Twój coach, jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy sesji i całego procesu coachingu. To bardzo ważna zasada mojej etyki zawodowej jako coacha. Wyjątkiem od tej zasady są dwie sytuacje: 1) moją pracę poddaję kontroli superwizora (osoba, która dba o najwyższą jakość mojej pracy; 2) zwolnienie mnie z tajemnicy przez Ciebie lub sąd.

Nad czym mogę pracować w procesie coachingu?

Coaching online – przykładowe tematy do pracy, które możesz poruszyć na sesjach. Pamiętaj, że to tylko przykładowa lista, a to, nad czym będziesz pracować na sesjach zależy wyłącznie od Ciebie.

 1. Radzenie sobie z lękiem i niepokojem.
 2. Zwiększenie pewności siebie i asertywności.
 3. Poprawa komunikacji i umiejętności interpersonalnych w związku i relacjach z bliskimi.
 4. Odkrywanie i realizowanie swoich celów i marzeń.
 5. Zwiększenie efektywności i produktywności.
 6. Radzenie sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami.
 7. Zwiększenie samoświadomości i samoświadomości.
 8. Zwiększenie zadowolenia z życia i relacji partnerskiej.
 9. Zmniejszenie napięcia i stresu związanego z coming outem.
 10. Zarządzanie sobą w czasie.
 11. Przeciw działanie dyskryminacji i innym niepożądanym zachowaniom w pracy i życiu społecznym.
 12. Życie w zgodzie z własnym kodeksem wartości.

Może spodoba się również…